Hizmetlerimiz

SEÇME & YERLEŞTİRME

İhtiyaç duyduğunuz çalışanı titizlik ve profesyonel bakış açısının yanı sıra, tüm aktif kariyer portalları ve geniş aday veritabanımız üzerinden, sektörünüze özel tekniklerle seçer, en doğru adaylarla sizleri en kısa sürede buluştururuz.

YETENEK YÖNETİMİ

Şirketinizin stratejik hedefleri ile örtüşen yetenekleri hızlı ve etkili yöntemlerle organizasyonunuza dahil etmenize destek oluyoruz. Ayrıca mevcut kaynaklarınızın eğitim, gelişim ve şirket içerisindeki konumlandırma analizi konusunda danışmanlık hizmeti ile gelişim hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz.

KARİYER DANIŞMANLIĞI

Kişisel özelliklerinizi, yeteneklerinizi, hedeflerinizi ve ilgi alanlarınızı temel alarak hareket etmek en önemli prensiplerimizdendir. Bu sayede kişisel farkındalığınızı arttırarak profesyonel iş hayatınızda yol haritası oluşturmanıza destek veriyoruz.

Dış Kaynak Kiralama (Outsourcing)

BrainArt HR, grup şirketi olan BrainArt IT ile yaptığı işbirliği ile, dönemsel işgücü ihtiyacına yönelik en doğru kaynağı, maliyet, operasyonel yük ve risk faktörlerini minimize edip, maksimum verim hedefleyerek firmalarla buluşturuyor.

Eğitim

BrainArt, teknoloji konusunda uzmanlaşmış İşe Alım Danışmanları ve Teknoloji Danışmanları ile, içeriği Türkiye’de bir ilk olan “Teknoloji Profesyoneli Seçme ve Uygulamalı Mülakat Teknikleri” eğitimleri vermektedir.

Süreçlerimiz

Aranılan yeteneğin tanımının alınması
Geniş aday havuzu ve kariyer portalları, sosyal ağ ve gruplar üzerinden doğru adaya ulaşma
Adayların yetkinlik bazlı ve teknik odaklı mülakatların uygun metotlarla gerçekleştirilmesi
Adayların sunum raporları ile kısa listenin oluşturularak müşteri ile paylaşılması
Aday ile müşteri görüşme sürecinin yönetilmesi
Olumlu değerlendirilen adayların referans kontrolü ve teklif aşaması akabinde işe alım sürecinin tamamlanması